ČAS NA JARNÍ DETOX!

13.04.2018

Rozhodla jsem se pro třídenní detox, který už jsem vážně moc potřebovala. Poslední dobou jsem byla často nachlazená, měla jsem rýmu a nemohla jsem se z toho dostat. Věřím v to, že každá nemoc znamená nerovnováhu v těle. Dalším důvodem bylo to, že jsem půl roku po porodu a první tři měsíce se nic nedělo, ale od čtvrtého měsíce mi začaly padat vlasy, zhoršila se mi pleť a neměla jsem žádnou energie.

Dříve jsem se detoxikovala s Neerou https://www.darzprirody.cz/neera-detox/vse-o-neera-detox-kure/ucinky-neera-detox/ , ale mě osobně nevyhovovalo pít celé tři dny jeden a ten stejný nápoj. Bolela mě hlava a energie chyběla.

Každý den jsem si chodila ráno vyzvedávat 2,5 litru čerstvých džusů (ovocných, zeleninových) na celý den a každý den byly jiné (ty ranní procházky zavedu asi pravidelně, bylo to super :)). Můžete k tomu pít ještě čistou vodu, nebo bylinkové čaje, ale jinak žádné jídlo.

Hlad jsem neměla. Druhý den očisty jsem měla naopak strašně moc energie! :) Cvičila jsem každý den jógu a k tomu meditovala. Třetí den už jsem občas měla chutě, zvlášť když si doma manžel udělal nachos a quacamole :D Na čem je to opravdu hodně znát je moje pleť. Další skvělá věc - rýmu už nemám. :)

Zhubla jsem něco přes dvě kila, ale o to mi nešlo. Chtěla jsem obnovit rovnováhu, získat zpět energii, podpořit imunitu a projasnit pleť. A to se mi povedlo, CÍTÍM SE SKVĚLE. :) 

Další UGO očista proběhne na podzim, více informací na: www.ugoocista.cz